Як вибрати газовий котел

Якщо у вас вже є проект газифікації, або ви бажаєте замінити наявний котел, то найпростішим способом буде заміна на однотипний та такої ж потужності апарат, інакше доведеться виготовляти новий проект.

Якщо ж ви тільки збираєтесь виготовити проектну документацію, то ми спробуємо допомогти визначитись,  що ж найкраще закласти в проект.

Отже, котли розрізняють за декількома ознаками.

1.       Настінний або підлоговий. 

Газовый котел настенный Biasi Rinnova 24Квт

    

Настінний газовий котел !

Котел газовый Данко 10 УС парапетный одноконтурный 

   Підлоговий газовий котел !

Різниця зрозуміла з назви – перший навішується на стіну,  другий стоїть на підлозі. Настінні котли зручніше встановлювати в малогабаритних приміщеннях, наприклад на кухні в квартирі.  Найчастіше настінний котел має в собі все необхідне для роботи опалення, на відміну від підлогових моделей, при виборі яких найчастіше доведеться вибрати додаткове місце для встановлення розширювального бака та насоса (вивчайте інструкцію на конкретну модель перед купівлею).  Серед переваг підлогових моделей – вища надійність та менша вибагливість до якості теплоносія.

2.       Димохідний або парапетний. 

Відрізняються між собою способом видалення продуктів згоряння. Димоходні котли видаляють «дим» через димар за рахунок природної тяги самого димаря (який необхідно мати або ж побудувати). Парапетні моделі викидають продукти згоряння через зовнішню стіну, отже димар їм не потрібен. Настінні парапетні моделі до того ж випускаються виключно у варіанті «турбо», тобто з вентилятором в димоході, тому їх ніколи не задуває вітром на відміну від підлогових.

Значним недоліком димохідних котлів є те, що вони споживають повітря з приміщення, де знаходяться, тому є потреба в потужній припливній вентиляції (на спалювання одного м. куб. газу потрібно витратити десять!!! метрів кубічних повітря), інакше створюються умови для утворення чадного газу, що є найбільшою небезпекою при експлуатації газових приладів.  Парапетні котли мають «закриту» камеру згоряння, яка герметично відділена від приміщення, де знаходиться котел. Такі котли беруть повітря ззовні приміщення і назовні ж викидають продукти згоряння, що їх робить значно безпечнішими. Через це спостерігається тенденція по скороченню виробництва димохідного обладнання. Наприклад «Viessmann», один з світових лідерів, взагалі не пропонує споживачу димохідних побутових котлів.

3.       Двоконтурний або одноконтурний.

 Двоконтурні котли окрім опалення можуть готувати гарячу воду для господарських потреб. При цьому вода в опалювальному контурі не змішується з водою з водогону, ці два контури герметично розділені. Тому, якщо не можете похвалитись якісною і м’якою водою з водопроводу, то є сенс залити в опалювальний контур підготовлену воду.

Отже, якщо зважити на все сказане вище, легко дійти до висновку, що найбезпечнішим та найменш габаритним (а від себе ще додамо – найзручнішим) буде настінний «турбований» котел. Але тут теж є одне «але». Такі котли є сучасними, технічно складними апаратами, тому без послуг сервісного центру не обійтися. Тому під час вибору такого котла зважайте на доступність і якість сервісу для даної торгівельної марки (відстань до сервісного центру, кількість спеціалістів, наявність диспетчерської служби, відгуки клієнтів).

Все обладнання, яке ми продаємо, наша сервісна служба супроводжує під час гарантії та в післягарантійний період. Ми маємо договори з усіма представництвами виробників, чиє обладнання  представлене  в нашому магазині, що легко перевірити, якщо відвідати сайти Biasi, Demrad, Airfel, Navien  або зателефонувати на їх гарячі лінії.

Якщо у Вас ще залишились питання (або навіть їх стало ще більше, ніж було до того, як Ви прочитали цю статтю J ), ласкаво просимо до нашого магазину. Тут ви зможете з усім ознайомитись наочно, задати питання.

 Приходьте, буде цікаво ;) 

Возврат к списку


Каталог сайтов «ua24.biz»